BT Metro - шаблон joomla Окна
اخبار فن آوری و استخدامی

با رقم خوردن دوران برجام ما شاهد ورود هیات های مختلف سیاسی، تجاری و اقتصادی به کشور بودیم. در دوران گذار از تحریم ها به سمت توسعه، دولتمردان و نمایندگان اتاق بازرگانی، صنعت، معدن و تجارت بیش از هرکسی در محافل گوناگون حضور داشتند.

اکنون بعد از گذشت حدود یک سال از توافق های بین المللی با ایران این بار روسای تشکل ها پا در عرصه بین المللی گذاشته اند تا راهی برای توسعه تولید داخل بیابند. چندی پیش رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران در شهر نیس فرانسه در زمینه همکاری در حوزه های صنعتی، تجاری و علمی با مقامات عالیرتبه این کشور دیدار و گفت وگو کرد. سید عبدالوهاب سهل آبادی طی سفر دو روزه که به دعوت برنارد کلینف، رییس اتاق بازرگانی نیس فرانسه انجام گرفته بود ضمن امضای تفاهمنامه همکاری با اتاق بازرگانی نیس با جمعی از کارآفرینان این کشور دیدار کرد. در این دیدارها زمینه های همکاری بنگاه های صنعتی و اقتصادی دو کشور در بخش های «انرژی»، «صنایع هوایی»، «آموزشی»، «زیست محیطی»، «شهری»، «سرمایه گذاری»، «داروسازی» و «ارتباطات تجاری» مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر شد هیات های کارشناسی دو طرف راهکارها و زیرساخت های لازم را برای اجرایی شدن تفاهمنامه همکاری بررسی کنند. از سوی دیگر، «ارائه خدمات مشاوره»، «انتقال فناوری» و «همکاری با پارک های فناوری ایران» ازجمله پیشنهادهایی بود که از سوی فرانسوی ها مطرح شد تا این 3موضوع را در آینده نزدیک برای همتایان ایرانی پیاده سازی کنند.
 سوبسید پروازی برای بازرگانان ایرانی 
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تعادل ، در همین حال؛ مشاور بین الملل اتاق بازرگانی، صنایع و معادن اصفهان از جزئیات سفر اخیر ...

a6c25404b279ee5069887eac43c34f6f.jpg