BT Metro - шаблон joomla Окна
اخبار فن آوری و استخدامی

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از مرکز اطلاع رسانی لوکال، طی روزهای اخیر برخی منابع خبری و افراد اخباری را مبنی بر توقف پذیرش مهاجرین جنگ زده توسط سوئد منتشر کرده اند اما این اخبار صحت ندارد. صرفا سوئد با اعمال کنترل مدارک مهاجرین ، قصد دارد از نیت آنها مبنی بر ورود به این کشور مطلع گردد. در این میان برخی مهاجرین که قصد تکمیل فرم پناهندگی دائمی در این کشور را ندارند، به کشورهای آلمان یا دانمارک (کشورهایی که از آن آمده اند ) عودت داده می شوند.

لازم به ذکر است که اعمال بازرسی موقت کشور سوئد از مرز مشترک این کشور و دانمارک، نگرانی هایی را در میان مهاجرین و متقاضیان پناهندگی در این کشور برانگیخته است. این بازرسی در بازه زمانی ده روزه صورت می گیرد و مطابق اعلام پلیس مهاجرت سوئد تا 20 روز قابل تمدید است. برخی از کارشناسان و تحلیلگران این اقدام سوئد را مترادف با اخلال در پیمان شنگن تلقی می کنند.

تبلیغات جریان راست افراطی سوئد علیه مهاجرین ادامه دارد
به گزارش مرکز اطلاع رسانی لوکال، هم اکنون برخی تبلیغات جریان راست افراطی ( حزب دموکرات سوئد ) سبب شده است تا مهاجرین تصور کنند این حزب اصلی ترین و بزرگ ترین حزب این کشور محسوب می شود و تعیین سیاستهای کلان در خصوص پناهندگان و مهاجرین بر عهده جریان راست افراطی است. این در حالیست که جریان راست افراطی سومین جریان سیاسی سوئد محسوب می شود و حتی از سوی احزاب بزرگ تر و ائتلافی صورت گرفته در موضوع مهاجرت دخالت داده نمی شود

a6c25404b279ee5069887eac43c34f6f.jpg