BT Metro - шаблон joomla Окна
اخبار فن آوری و استخدامی
28
بهمن

خبرگزاری مهر: رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور از اعزام ۵۲۰ نیرو به مدارس خارج از کشورتا مهر امسال خبر داد و گفت: برای این افراد دوره آموزشی ۴ روزه برگزار کردیم.
به گزارش خبرگزاری مهر، خلیل الله بابالو گفت: در طول ۳ سال، ۷۰۰ نیروی اعزامی به مدارس خارج از کشور داشتیم که ۵۲۰ نفر دیگر باقی مانده اند.
رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور تصریح کرد: از این ۵۲۰ نفر باقی مانده ۱۷۰ نفر را برای صدور ویزا سازماندهی و برای آن ها ۴ روز دوره آموزشی برگزار کردیم پس از اتمام دوره های آموزشی به مدارس خارج از کشور اعزام می شوند.
وی افزود: در دوره های آموزشی این افراد سعی کردیم در بخش های تخصصی و عمومی افراد را آموزش دهیم و موضوعات متنوع نیز در این دوره ها ذکر شود.
بابالو افزود: با اعزام این ۱۷۰ نفر ۳۵۰ نفر از نیروها برای اعزام باقی می مانند که پس از بررسی ها تا اول مهرماه به مدارس خارج از کشور اعزام خواهند شد.
وی با بیان اینکه تا اواخر آبان ماه تمام این تعداد ذکر شده اعزام شده اند، افزود: با اعمال این موضوع فرصتی ایجاد می شود تا نفرات آنالیز شوند و برای برگزار کردن آزمون در سال آینده برنامه ریزی کنیم.

a6c25404b279ee5069887eac43c34f6f.jpg